fbpx

Aktualności

Oferta pracy: pokojowa / sprzątaczka

Poszukujemy do Moszna Zamek osoby pełnej energii i pozytywnie nastawionej do pracy na stanowisko pokojowej/sprzątaczki.

Obowiązki:
  • sprzątanie pokoi i apartamentów w hotelu,
  • sprzątanie ciągów komunikacyjnych i sal reprezentacyjnych,
  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług,
  • współpraca z przełożonym i zespołem hotelowym.
Wymagania:
  • nie wymagamy doświadczenia – najważniejsza jest chęć pracy i dobre nastawienie!
  • dokładność i sumienność,
  • pracowitość,
  • gotowość do pracy zmianowej (7-15, 11-19).
Oferujemy:
  • umowa o prace
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwości zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia / umowa o pracę
  • pracę w pozytywnie nastawionym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną

  Kontakt telefoniczny: 793 791 449

  lub mailowy: lukasz@mosznazamek.pl

Ferie 2022 - Moszna Zamek

Feryjne pobyty w zamku - 2022

Oferta walentynkowa - 11-14 lutego 2022 r.

Bal Wenecki - 5 lutego 2022 r.

Rezerwuj nocleg
do góry