fbpx

Aktualności

Oferta pracy: pomoc kuchenna

Poszukujemy do Moszna Zamek osoby pełnej energii i pozytywnie nastawionej do pracy na stanowisko pomoc kuchenna.

Twój zakres obowiązków
  • pomoc kucharzowi w procesie produkcji potraw
  • wydawanie dań
  • dbanie o czystość kuchni i pomieszczeń kuchennych

Nasze wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Wysoka kultura osobista
  • Ogólne zainteresowanie oraz zaangażowanie
  • Posiadanie lub gotowość do wyrobienia książeczki sanepidowskiej

Mile widziane
  • Uprawnienia do jazdy samochodem kat B

Oferujemy
  • Pracę w partnerskiej i przyjaznej atmosferze – we wszystko Cię wdrożymy!
  • Umowę o pracę
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Możliwość rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną

  Kontakt telefoniczny: 793 791 449

  lub mailowy: lukasz@mosznazamek.pl

Ferie 2022 - Moszna Zamek

Feryjne pobyty w zamku - 2022

Oferta walentynkowa - 11-14 lutego 2022 r.

Bal Wenecki - 5 lutego 2022 r.

Rezerwuj nocleg
do góry