fbpx

Aktualności

Oferta pracy: pracownik techniczny / konserwator

Praca w wyjątkowym miejscu z wyjątkowymi ludźmi. Zostań częścią naszego zespołu! Poszukujemy właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Zamek w Mosznej

Twój zakres obowiązków:
  • realizowanie napraw w pokojach hotelowych oraz usterek we wszystkich strefach zamku
  • wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawa urządzeń na terenie zamku
  • nadzorowanie prac wykonywanych przez Firmy Zewnętrzne
  • komunikowanie się z Kierownikami Działów w sprawach technicznych
  • utrzymywanie wyposażenia i powierzonego sprzętu w nienagannym stanie
  • kompleksowa obsługa techniczna obiektu oraz regularne raportowanie do Kierownika Działu Technicznego
Nasze wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • ogólne zainteresowanie oraz zaangażowanie
  • dbałość o miejsce pracy oraz poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania i sprzęt
Mile widziane:
  • uprawnienia do jazdy samochodem (kat. B)
Oferujemy:
  • pracę w partnerskiej i przyjaznej atmosferze – we wszystko Cię wdrożymy!
  • umowę o pracę
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną

  Kontakt telefoniczny: 515 138 471

  lub mailowy: daniel@mosznazamek.pl

Ferie 2022 - Moszna Zamek

Feryjne pobyty w zamku - 2022

Oferta walentynkowa - 11-14 lutego 2022 r.

Bal Wenecki - 5 lutego 2022 r.

Rezerwuj nocleg
do góry