fbpx

Aktualności

Prace renowacyjne – jesteśmy otwarci

Szanowni Państwo,

Jak widzicie, wkroczyliśmy w kluczowy etap rewitalizacji Zespołu Parkowo – Pałacowego, realizowanej przez Województwo Opolskie. Informujemy jednak, że Zamek i park pozostają otwarte.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie głównej i kontaktu celem sprawdzenia dostępności/możliwości.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności. Za powstałe utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

Zachęcamy również do obserwowania naszego Zamkowego Dziennika Budowy, na oficjalnej stronie FB Moszna Zamek gdzie prezentowany jest aktualny stan prac remontowych, ciekawostki z nimi związane, rozmowy z osobami zaangażowanymi w ich realizację i wiele innych…

 

Prace realizowane są przez Województwo Opolskie

 

Aktualnie trwa realizacja następujących zadań:

 

  • Renowacja stolarki wewnętrznej w budynku zamku w Mosznej – zadanie jest finansowane i realizowane ze środków własnych Województwa Opolskiego. 

 

  • Prace renowacyjne przy elewacji Zamku wraz z renowacją tarasu oraz izolacją fundamentów„Śląsk bez granic III – zamki i pałace”, realizowany w ramach programu Interreg VA Republika Czeska – Polska, jest współfinansowany ze środków Programu. Nr projektu: CZ.11.2.45/0.0/0.0/16_025/0001238. Zadanie realizowane przez Województwo Opolskie.

 

  • Prace renowacyjne przy stolarce okiennej i drzwiowej (renowacja lub wymiana) „Śląsk bez granic III – zamki i pałace”, realizowany w ramach programu Interreg VA Republika Czeska – Polska, jest współfinansowany ze środków Programu. Nr projektu: CZ.11.2.45/0.0/0.0/16_025/0001238. Zadanie realizowane przez Województwo Opolskie.

 

  • Wykonanie nawierzchni mineralnych dla ruchu kołowego i pieszego na terenie zespołu pałacowo – parkowego w Mosznej – „Śladami bioróżnorodności w sercu Opolszczyzny – bogactwo przyrody Gmin Strzeleczki, Krapkowice oraz Powiatu Krapkowickiego” realizowany jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 Decyzja RPOP.05.01.00-16-0001/17

 

  • Rewitalizacja fontanny zamkowej, na terenie zabytkowego założenia pałacowo-parkowego w Mosznej – Śląsk bez granic III – zamki i pałace”, realizowany w ramach programu Interreg VA Republika Czeska – Polska, jest współfinansowany ze środków Programu. Nr projektu: CZ.11.2.45/0.0/0.0/16_025/0001238. Zadanie realizowane przez Województwo Opolskie.

 

  • Wymiana tablic piętrowych obwodów instalacji elektrycznych budynku Zamku, wymiana oświetlenia zewnętrznego oraz wykonanie zasilania pomieszczenia fontanny – „Śląsk bez granic III – zamki i pałace”, realizowany w ramach programu Interreg VA Republika Czeska – Polska, jest współfinansowany ze środków Programu. Nr projektu: CZ.11.2.45/0.0/0.0/16_025/0001238. Zadanie realizowane przez Województwo Opolskie.

 

Zapraszamy! 

 

Ogłoszenie pracy - ogrodnik

Ogłoszenie pracy - kucharz

Ogłoszenie pracy - stażysta do pracy w administracji

Prace renowacyjne - jesteśmy otwarci

Rezerwuj nocleg
do góry