Aktualności

Szkoła Bohaterów – 21 lutego 2020 r.

Rodzinna przygoda w Szkole Bohaterów na zamku w Mosznej!

Chciałbyś w czasie tegorocznych ferii przeżyć wspólnie z rodziną i znajomymi niezapomnianą przygodę we wspaniałym miejscu?

Już 21 lutego Szkoła Bohaterów zaprasza wszystkich śmiałków do swojej siedziby na Zamku w Mosznej!

Magia tego bajkowego zamku i doświadczenie naszych najlepszych animatorów pozwolą wam przenieść się na kilka godzin do zupełnie innego świata.

Na początek zamkowy kustosz poprowadzi was wszystkich na zwiedzanie przepięknych zamkowych komnat. Nie będzie to jednak oczywiście zwykłe zwiedzanie – urozmaicimy je o takie atrakcje jak możliwość skorzystania z garderoby strojów szlacheckich i dworskich oraz pokaz iluzji i eliksirów.

Po zakończeniu zwiedzania przeniesiemy się na piękne zamkowe błonia, gdzie śmiałkowie będą mogli spróbować swoich sił w walce na bezpieczne miecze i strzelaniu z łuku – oczywiście pod okiem doskonale znających swój fach rycerzy i łuczników.

A po tym wszystkim, na finał naszej przygody, podzieleni na kilkuosobowe grupki będziecie mieli szansę odkrycia sekretu Hrabiego Tiele-Wincklera. W czasie emocjonującej gry terenowej będziecie musieli, korzystając z map oraz pomocy tajemniczych Strażników Skarbu, przejść szereg prób i rozwiązać wiele niełatwych zagadek. Jeżeli się wam to uda, oprócz wiecznej chwały i wdzięczności mieszkańców zamku zdobędziecie możliwość własnoręcznego wybicia pamiątkowej monety.

 

Czas trwania wydarzenia to około 2,5 godziny (1,5 godziny zwiedzania i 1 godzina gry terenowej)  

 

 

Cena

50 zł / osoba 

 

 

Terminy: 

21 lutego (piątek)

Godzina 10:00, 12:00, 14:00

 

 


   Rezerwacje pod numerami telefonów:

tel.: +48 77 552 07 77

Pokaz Filmu o Zamku w Mosznej!

Promocje - nie przegap okazji!

Bal w klimacie lat 60-70'tych 8 lutego 2020

Rezerwuj nocleg
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM
do góry