KUP BILET

ZWIEDZANIE ZAMKU

SZCZEGÓŁY

DATA

01.06.2024

CENA

390 zł / grupa

CZAS

od 1.5h do 2h

MIEJSCE

Park w Mosznej

Wejścia w godzinach
15:30-17:30

Poszukiwanie Kamienia Filozoficznego
– 01 czerwca 2024 r

Wybierz się na poszukiwanie Kamienia Filozoficznego, o którym nie słyszał nawet sam Harry Potter! Ta oparta na oryginalnym pomyśle i scenariuszu zabawa to po części gra terenowa, a po części escape room. Została zaprojektowana jako atrakcja dla rodzin oraz dorosłych, którzy kochają zagadki, magię i świat z książek J.K. Rowling.

TŁO FABULARNE PRZYGODY

Stworzony przez alchemika Nicolasa Flamela Kamień Filozoficzny – ten, który dawno temu odnalazł Harry Potter – nie był wcale jedynym takim artefaktem. Ba! Nie był on nawet pierwszym… Ten bowiem powstał wieki temu, stworzony przez potężnych starożytnych magów, którzy zawiązali Pradawne Towarzystwo Alchemiczne. Potężny artefakt został niedługo później przez nich dobrze ukryty – zapieczętowany magią, zagadkami i pułapkami tak dobrze, że do dziś czeka on na śmiałka, który będzie w stanie go odnaleźć. Być może czeka on właśnie na Ciebie…

NA CZYM POLEGA PRZYGODA

Pięcioosobowe grupy uczestników na początku przygody zostaną wyposażone we wszystkie przedmioty, które będą im potrzebne, by odkryć tajemnicę Kamienia Filozoficznego. Reszta zależeć będzie już tylko od nich. Spostrzegawczość, inteligencja i dobra współpraca między czarodziejami będą musiały być na najwyższym poziomie, aby mogli oni odnaleźć i rozwiązać wszystkie zagadki czekające na nich w Zakazanym Lesie. Zagadki są intrygujące i wymagają logicznego myślenia. Są skierowane dla dorosłych i młodzieży (od 12 roku). Młodsze dzieci również będą się dobrze bawić jeżeli dorośli będą je wspierać. Uczestnicy grup, które zajmą pierwsze trzy miejsca wygrywają magiczne różdżki!

KIEDY I GDZIE?

Wydarzenie odbywa się w dniu 1.06.2024r. na terenie parku w Mosznej. 
Wejścia w godzinach 15:30-17:30.

Jeżeli termin Państwu nie odpowiada to prosimy dopisać się do Księgi Śmiałków, która jest dostępna w prawym dolnym rogu strony. Poszukiwanie trwa od 1,5  do 2 godzin. Gra odbywać się będzie niezależnie od warunków pogodowych.

CENA

390 zł / grupa do pięciu osób

ILE OSÓB OBEJMUJE BILET

Bilet obejmuje jedną drużynę mogącą składać się do 5 członków, niezależnie od wieku.

DARMOWE WEJŚCIE NA PARK

Bilet po ukazaniu przy bramce wejściowej zwalania wszystkich członków drużyny z opłaty za wstęp do parku, która normalnie wynosi 18/11 zł osoba (90 / 62zł drużyna)

REEDYCJA

Wydarzenie jest reedycją poprzednich wydarzeń, dlatego jeżeli chcielibyście w przyszłości zabrać udział w nowym scenariuszu to prosimy się dopisać do Księgi Śmiałków, która jest dostępna w prawym dolnym rogu strony.

ORGANIZATOR WYDARZENIA

Wydarzenie organizowane jest przez firmę 5 Żywiołów

Partnerzy

REZERWACJA TELEFONICZNA

Dane do przelewu

Moszna Zamek Sp. z o.o.
77 8903 0002 2001 0003 3503 0001
Swift POLUPLPR

Dokumenty