KUP BILET

ZWIEDZANIE ZAMKU

SZCZEGÓŁY

DATA

27.07.2024

CENA

60 zł / osoba

CZAS

około 60 min.

Wejścia co 15 minut od godziny 17:00 do 21:30

Zwiedzanie z duchami 27 lipiec 2024r.

Oto propozycja wakacyjnej rozrywki dla nieustraszonych! Wiedzieliście, że po zmroku zamkowe duchy wychodzą przemierzać ciemne korytarze? Można ich wtedy nie tylko spotkać, ale również z nimi porozmawiać. Nasi odważni przewodnicy chętnie zabiorą was na wycieczkę, podczas której będziecie mogli poznać część z nich… jeśli starczy wam odwagi.

Nocne zwiedzanie i zamku odkrywanie

Pośród nocnych widziadeł i zamkowych zjaw można wypatrzeć postaci ze starych legend:

  • ducha lokaja,
  • rusałkę,
  • białą damę,
  • a nawet samego Huberta von Tiele-Wincler’a.

Podczas trwania tego rodzinnego wypadu poznacie ich historie i dowiecie się, jak zostali uwięzieni na zamku w Mosznej. To wspaniała okazja, by poznać nie tylko historię, ale również folklor tego regionu. Oprócz sal, wież i korytarzy dostępnych w trakcie standardowej trasy dla zwiedzających zapuścimy się również do mrocznych piwnic wijących się w ciemnych podziemiach zamku.

Duchy i legendy ożywają

Zapraszamy na wyjątkową wycieczkę po zamku w Mosznej w towarzystwie niezwykłych przewodników.

W dniu 27 lipca będziecie mogli zwiedzić zamkowe komnaty i zbadać zakamarki piwnic, a także spotkać legendarne postaci i czyhające w zamku zjawy. Gwarantujemy pełną gamę emocji: od śmiechu, przez zaskoczenie, aż do prawdziwego strachu.

Godzinne zwiedzanie w ramach Wakacji z duchami obejmuje:

  • przejście trasą strachu przez zamkową piwnicę,
  • zwiedzanie zamkowych komnat w towarzystwie niezwykłych przewodników
  • spotkanie z postaciami z lokalnych legend i opowieści
  • wybicie pamiątkowej monety

Wieczorne zwiedzanie zamku będzie niezapomnianą przygodą, pozwoli zapoznać się z nie tylko historią, ale przede wszystkim legendami związanymi z zamkiem. Całość zostanie uatrakcyjniona przez naszych animatorów, którzy ożywią zarówno przedstawiane opowieści jak i zimne mury starej budowli.

Nawiedzony zamek Moszna już czeka na odwiedzających. Atrakcja jest przeznaczona dla całych rodzin. To wspaniała okazja, by zwiedzić pałac wraz z dziećmi, którym na pewno nie będzie się nudziło podczas tak ekscytującej wycieczki.

Ilość miejsc ograniczona!

 

Koszt 60 zł/osoba

Czas zwiedzania około 60 minut

Wejścia co 15 minut od godziny 17:00 do 21:30

Reedycja

Wydarzenie to jest reedycją poprzednich wydarzeń, dlatego jeżeli chcielibyście w przyszłości zabrać udział w nowym scenariuszu bądź nie odpowiada Wam ten termin to prosimy się dopisać do Księgi Śmiałków: www.5zywiolow.com/nawiedzony-zamek-moszna

Rekomendujemy minimalny wiek 12 lat, jednakże jest to jedynie ogólna sugestia. Każde dziecko jest wyjątkowe i posiada odrębną wrażliwość, a rodzice sami najlepiej znają swoje pociechy.

Nasza fascynująca wędrówka rozpoczyna się od przejścia przez zamkowe piwnice, która może być nieco przerażająca dla niektórych. Jeśli w grupie znajdują się młodsze dzieci, nie ma powodów do niepokoju.

Można pominięć pierwszy etap zwiedzania, który trwa krócej niż 10 minut i bezpośrednio udać się do kolejnego punktu – wystarczy o tym fakcie poinformować na początku naszego niecodziennego przewodnika.

 

Organizator wydarzenia

Wydarzenie organizowane jest przez firmę 5 Żywiołów

www.5zywiolow.com

Partnerzy

REZERWACJA TELEFONICZNA

Ilość miejsc jest ograniczona

Dane do przelewu

Moszna Zamek Sp. z o.o.
77 8903 0002 2001 0003 3503 0001
Swift POLUPLPR

Dokumenty