KUP BILET

ZWIEDZANIE ZAMKU

Zwiedzanie

Całe to bogactwo kompleksu zamkowego w Mosznej kryje mnóstwo ciekawostek, legend i historii! Celem ich odkrycia proponujemy Państwu trzy opcje zwiedzania.

Opcje zwiedzania

W Zamku w Mosznej odnajdziesz moc atrakcji! Podczas pobytu można skorzystać z kilku opcji zwiedzania. Oprowadzaniem po zamku zajmują się wykwalifikowani przewodnicy, prawdziwi pasjonaci historii. Podczas zwiedzania poznasz wiele tajemnic i ciekawych historii, które skrywają mury zamku. Po zwiedzeniu Zamku, zachęcamy do skorzystania z kojącego spaceru po rozległym parku, spędzeniu kilku chwil w oranżerii oraz spróbowania specjałów w Restauracji Zamkowej!

ZAMEK MOSZNA

Cennik 2024

na okres styczeń, luty, marzec, listopad i grudzień (włącznie). W sobotę, niedzielę i święta zwiedzanie komnat do godziny 18:00. Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do 15 roku życia, osobom uczącym się z ważną legitymacją (do 26 roku życia) oraz emerytom i rencistom z ważną legitymacją oraz osobom posiadającym Kartę Dużej Rodziny lub Kartę Opolskiej Rodziny. Posiadaczom Karty Dużej Rodziny lub Karty Opolska Rodzina przysługuje cena ulgowa na wstęp na teren parku oraz zwiedzanie komnat.

ZWIEDZANIE