KUP BILET

ZWIEDZANIE ZAMKU

Sesje zdjęciowe

Istnieje możliwość wykonywania sesji zdjęciowych na terenie pałacowego parku.

Opłaty

Opłata za wykonywanie sesji wynosi 200,00 zł za parę. W cenę wliczony jest wstęp dla Pary Młodej i fotografa, pozostałe osoby wchodzące na teren parku zobowiązane są do uiszczenia opłaty za wstęp, według obowiązującego cennika. Opłata jest jednodniowa, uiszcza się ją na miejscu w dniu przyjazdu na sesję zdjęciową. Istnieje możliwość wykonania sesji również w Złotym Apartamencie.

200 PLN / PARA

TEREN PARKU

600 PLN / PARA

ZA PAKIET KOMANTY + PARK

Oferta dla młodych par

Specjalnie dla Młodych Par przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, w której za dodatkową opłatą wysokości 400,00 zł udostępniamy wybrane komnaty zamkowe do wykonania swojej sesji ślubnej. Dzięki temu na zawsze uchwycić można urok pałacowej atmosfery i zachować jako wyjątkową pamiątkę tego wydarzenia. Możliwość wykonania zdjęć istnieje w następujących pomieszczeniach: hol, oranżeria, kawiarnia, Sala Pod Pawiem, Galeria, Gabinet Hrabiego oraz Biblioteka. Opłata jest jednodniowa. Jednocześnie informujemy, że wymienione powyżej sale nie są udostępniane wyłącznie na potrzeby sesji zdjęciowych. Komnaty służą głównie do obsługi ruchu turystycznego, a sale pełnią rolę sal konferencyjnych. W związku z powyższym Moszna Zamek zastrzega sobie możliwość odmowy udostępnienia niektórych sal w określonych terminach. O dostępność sal na potrzeby sesji dowiadywać się należy w recepcji. Moszna Zamek nie zapewnia fotografa.

5/5

W przypadku zainteresowania sesją zdjęciową, inną niż ślubna, prosimy o wypełnienie poniższego formularza oraz przesłania go na adres: marketing@mosznazamek.pl

Możliwość wykonywania zdjęć w godz. 7:00-9:00 oraz 18:00-20:00 w komnatach. Ślubne sesje zdjęciowe nie wymagają rezerwacji terminu. Prosimy jednak, aby przed przyjazdem sprawdzić możliwość jej wykonania w danym dniu. Podobne warunki, również cenowe, obowiązują w przypadkach sesji o podobnym charakterze np. komunijne, narzeczeńskie itp.

Taras z Lwami jest obecnie zamknięty z powodu remontu. Dostęp na ten obszar jest ograniczony do czasu zakończenia prac. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość.

5/5
RECEPCJA

Filmowanie z drona

W przypadku przeprowadzenia filmowania z wykorzystaniem drona, wymagane jest okazanie na recepcji następujących dokumentów: OC i licencji. W przypadku braku niniejszych dokumentów lot dronem jest niemożliwy.