KUP BILET

ZWIEDZANIE ZAMKU

SZCZEGÓŁY

DATA

24-26 maja

CZAS

Muzyczne Święto Kwitnących Azalii

Kochani…

XXXX Lecie Muzycznego Święta Kwitnących Azalii na Zamku w Mosznej im Zbigniewa Pawlickiego.

Czterdzieści lat wspaniałej muzyki….wielkich kompozytorów….niezapomnianych wykonań  i wiele godzin najlepszych z najlepszych….to wszystko o czym myśleliśmy podczas przygotowań do tegorocznego wydarzenia muzycznego.

Festiwal swoją nieograniczoną formą przechodził wiele transformacji. Z roku na rok  niczym dorastający człowiek podnosił  się, rozwijał i nabierał  dojrzałości.

Nie sposób wymienić samych wykonawców światowych scen , którzy gościli w Pałacu w Mosznej, każdy z nich zostawił cząstkę siebie w tym miejscu. Każdy z nich był współtwórcą klimatu i wysokiej jakości koncertów, które mieliśmy możliwość wysłuchać.

I nie byłoby to możliwe, gdyby nie zamysł Profesora Zbigniewa Pawlickiego – polskiego muzykologa, publicysty oraz organizatora życia muzycznego oraz Dyrektora Centrum Terapii Nerwic Moszna – Zamek Pana Zygmunta Więcka. To ten duet stał się inspiracją do kontynuowania przez Nas wszystkich działań muzycznych w miejscu, które jest i zawsze będzie Perłą Opolszczyzny – Zamku w Mosznej.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu będziemy wspominać wszystkie edycje festiwalu, przybliżać Państwu kulisy powstawania koncertów, będziemy rozmawiać o artystach oraz uchylimy wiele tajemnic związanych z edycjami festiwalu…

Jak zawsze towarzyszyć nam będą artyści światowych scen w repertuarze znamienitych kompozycji.

W imieniu organizatorów oraz swoim własnym serdecznie zapraszam na to wyjątkowe historyczne wydarzenie muzyczne.

Czekamy na Was z otwartymi ramionami i sercem, by wspólnie delektować się chwilami artystycznych wzruszeń po świecie muzyki klasycznej.

Barbara Hortyńska

Dyrektor Artystyczny Festiwalu Muzycznego Święta Kwitnących Azalii na Zamku w Mosznej

REZERWACJA TELEFONICZNA

Informacje

Dane do przelewu

Moszna Zamek Sp. z o.o.
77 8903 0002 2001 0003 3503 0001
Swift POLUPLPR